Kurzy Line dance se konají každé úterý, termíny a více info ZDE >>
    Nábor dětí do DTCS Louisiánek od 4 a 8 let. Hodiny vedou zkušení lektoři s certifikátem!
     
     
 
   
 
   
  Úvodní strana
  O nás
  Naše nabídka
  Kalendář akcí
 
  Line dance klub
  Galerie
  Kontakt
  Sponzoři a partneři
  Město Písek
  DTCS Louisiánek
  Zpravodaj
  www.czechlinedance.cz
   
  CZECH OPEN 2013
   
   
 

 

   
Úspěchy
 
 
Datum konání

Místo konání

Umístění
2 - 8. 1. 2017 World Championships Liberec Výsledky z umístění najdete
ZDE
     
4. - 6.11.2016 Czech Open Písek Výsledky z umístění najdete
ZDE
     
30.9. - 2.10.2016 ACWDC Rakousko kategorie Youth Social
2. místo - Denisa Oblouková
 
    kategorie Youth Social
1. místo - Štefan Vejsický
 
    kategorie Diamond Social
2. místo - Iveta Marečková
 
    kategorie Teen Novice
4. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Teen Intermediate
1. místo Luboš Říha
 
    kategorie Adult Newcomer
2. místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Adult Novice
1. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Adult Novice
4. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Diamond Newcomer
5. místo - Petra Simandlová
 
    kategorie Diamond Advanced
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Gold Novice
1. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Modern Teens Basic
1. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Modern Teens Basic
4. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Modern Adults Basic
1. místo - Thanh Hoa Tran Thi
 
    kategorie Adults Basic
2. místo - Tomáš Říha Modern
 
    kategorie Modern Chrome Basic
4. místo - Petra Simandlová
 
    kategorie Modern Platinum Basic
5. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Couple Teen Adult Novice
1. místo - Luboš Říha a Barbora Gabrišová
 
    kategorie Couple Adult Newcomer
1. místo - Luboš Říha a Barbora Gabrišová
 
    kategorie show in 4 Team Open Age
1. místo - TCS Louisiana Písek
 
    kategorie czechline Team Open Age
2. místo - TCS Louisiana Písek
 
     
18-20.3.2016
 
Berlin Open kategorie Gold
3. místo - Alena Smolíková
 
    kategorie Teen Novice
5. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Teen Intermediate
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Adult Newcomer
2. místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Adult Newcomer
4. místo - Ondřej Untermuller
 
    kategorie Adult Newcomer
4. místo - Jana Vítová
 
    kategorie Adult Novice
1. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Adult Novice
5. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Diamond Newcomer
6. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Monika Burdová
7. místo - Petra Simandlová
 
    kategorie Diamond Newcomer
8. místo - Irena Tomášková
 
    kategorie Gold Novice
1. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Adults Basic
2. místo - Zuzana Tran
 
    kategorie Choreography Non-Country Newcomer/Novice
3. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Choreography Non-Country Intermediate/Advanced
1. místo - Luboš Říha
    kategorie Teen Adult Newcomer
1. místo - Luboš Říha a Barbora Gabrišová
 
    kategorie Partner Classic Adult
1. místo - Tomáš Říha a Barbora Gabrišová
 
    kategorie Partner Classic Adult
2. místo - Zuzana Tran a Petr Moravec
 
     
30.10. - 1.11.2015 Czech Open Písek kategorie Social Primary
2. místo - Stefan Vejšický
 
    kategorie Social Youth
2. místo - Ivan Krul
 
    kategorie Social Teen
5. místo - Josef Rybák
 
    kategorie Newcomer Youth
2. místo - Zuzana Říhová
 
    kategorie Newcomer Youth
4. místo - Kristýna Borská
 
    kategorie Newcomer Teen
1. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Adult Newcomer
3. místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Novice Teen
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Novice Gold
2. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Intermediate Adult
2. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Modern Teen
2. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Modern Teen
3. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Modern Adult
3. místo - Zuzka Tran
 
    kategorie Choreografie Country Newcomer/Novice
2. místo - Zuzka Tran
 
    kategorie Choreografie Country Newcomer/Novice
4. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Choreografie Country Newcomer/Novice
5. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Choreografie Non Country Newcomer/novice
2. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Choreografie Non Country Newcomer/novice
3. místo - Barbora Gabrišová
 
    kategorie Choreografie Non Country Newcomer/novice
5. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Couple Adult Novice
1. místo - Matěj Kučera,
Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Partner dance Adult
2. místo - Tomáš Říha, Jana Břečková
 
    kategorie Team Show Time
1. místo - TCS Louisiana
 
     
4. - 6.9.2015
 
Swiss Open
 
kategorie Adult Newcomer
1. místo Jana Břečková
 
    kategorie Adult Newcomer
3. místo Tomáš Říha
 
    kategorie Adult Novice
1. místo Jan Ryšlavý
 
    kategorie Adult Novice
3. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Gold Newcomer
4. místo Viera Erben
 
    kategorie Choreo Country
Int/Adv - Somebody like you
3. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Choreo Country
New/Nov - Friday night
2. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Choreo Non-Country Int/Adv
- Losin' my mind

2. místo Jan Ryšlavý
 
    kategorie Choreo Non-Country Int/Adv
- Flashlight
5. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Choreo Non-Country New/Nov
- I don't like it, I love it
  2. místo Jan Ryšlavý
 
    kategorie Modern Adults Basic
1. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Teen Newcomer
1. místo Barbora Gabrišová
 
    kategorie Youth Newcomer
2. místo Zuzka Říhová
 
     
26. - 28.6.2015 Europeans 2015
 
kategorie Choreo Country Int / Adv
2. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Choreo Non-Country New / Nov
- Love me
5. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Modern Adult Basic
4. místo Zuzka Tran
 
     
15. - 17.5.2015
 
French Open
 
kategorie Adult Newcomer
1. místo Zuzka Tran
 
    kategorie Adult Newcomer
2. místo Martina Bartošková
 
    kategorie Teen Intermediate
2. místo Martina Bartošková
 
     
13. - 15.3.2015
 
Berlin Open Německo kategorie Youth Newcomer
2.místo - Zuzana Říhová
- TCS Louisiana
 
    kategorie Teen Novice
5.místo - Nikola Forejtová
- TCS Louisiana
 
    kategorie Teen Newcomer
4.místo - Marie Kellerová
- TCS Louisiana
 
    kategorie Teen Newcomer
5.místo -Kateřina Lavičková
- TCS Louisiana
 
    kategorie Teen Novice
1.místo - Luboš Říha
- TCS Louisiana
 
    kategorie Adult Newcomer
4.místo - Tomáš Říha
- TCS Louisiana
 
    kategorie Adult Newcomer
2.místo - Thanh Hoa Tran Thi
- TCS Louisiana
 
    kategorie Adult Newcomer
3.místo - Jana Brečková
- TCS Louisiana
 
    kategorie Diamond Intermediate
1.místo - Ota Tom Dvořák
- TCS Louisiana
 
    kategorie Gold Novice
1.místo - Anna Dvořáková
- TCS Louisiana
 
    kategorie Choreography Country
Newcomer/Novice

3.místo - Marcela Zajíčková
- TCS Louisiana
 
    kategorie Partner Teen
1.místo - Luboš Říha a Nikola Forejtová
- TCS Louisiana
 
    kategorie Social Gold
3.místo - Alena Smolíková
- LDK Písek
 
    kategorie Silver Newcomer
2.místo - Marcela Lejčarová
- LDK Písek
 
    kategorie Gold Newcomer
2.místo - Irena Cendelínová
- LDK Písek
 
    kategorie Gold Newcomer
3.místo - Viera Erben
- LDK Písek
 
     
31.10. - 2.11.2014
 
Czech Open kvalifikační soutěž
pro World Championships

 
kategorie Social Crystal
4.místo - Eliška Rodova - LDK Písek
 
    kategorie Social Silver
2.místo - Jitka Kasíkova - LDK Písek
 
    kategorie Newcomer Gold
4.místo - Irena Cendelínová
- LDK Písek
 
    kategorie Newcomer Gold
5.místo - Viera Erben - LDK Písek
 
    kategorie Novice Gold
3.místo - Helena Smolová
- LDK Písek
 
    kategorie Social Primary
1.místo - Štefan Vejšický
 
    kategorie Social Primary
3.místo - Tereza Dohnalová
 
    kategorie Social Youth
2.místo - Ivan Krul
 
    kategorie Social Teen
4.místo - Ondrej Untermuller
 
    kategorie Social Teen
5.místo - Josef Rybák
 
    kategorie Newcomer Youth
2.místo - Zuzana Říhová
 
    kategorie Newcomer Youth
4.místo - Kristýna Borská
 
    kategorie Newcomer Youth
5.místo - Markéta Dohnalová
 
    kategorie Newcomer Teen
5.místo - Kateřina Lávičková
 
    kategorie Newcomer Adult
4.místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Newcomer Adult
4.místo - Thanh Hoa Tran Thi
 
    kategorie Newcomer Adult
5.místo - Jana Břečková
 
    kategorie Novice Youth
2.místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Novice Teen
3.místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Novice Adult
5.místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Novice Gold
1.místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Intermediate Adult
2.místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Showcase Adult
2.místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Modern Teens Level B
4.místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Modern Teens Level B
5.místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Modern Adults Level B
1.místo - Thanh Hoa Tran Thi
 
    kategorie Choreography Country New/Nov
1.místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Choreography Country New/Nov
2.místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Choreography
Non-Country New/Nov
3.místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Choreography Non-Country New/Nov
4.místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Choreography Non-Country New/Nov
5.místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Choreography Non-Country Int/Adv
2.místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Renegade Teen
2.místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Team Trouples
1.místo - DTCS Louisiánek
 
    kategorie Team
1.místo - TCS Louisiana
 
     
3. – 5. 10. 2014 ACWDC Rakousko kvalifikační soutěž
pro World Championships

 
kategorie Social Youth
1.místo – Karolína Mádlová
    kategorie Social Teen
1.místo – Klára Čonková
    kategorie Social Adult
1.misto – František Veselý
    kategorie Newcomer Youth
1.místo – Zuzana Říhová
    kategorie Newcomer Adult
3.místo – Tomáš Říha
3.místo – Jana Břečková
5.místo - Thanh Hoa Tran Thi
    kategorie Newcomer Diamond
5.místo – Monika Burdová
    kategorie Newcomer Gold
4.místo – Viera Erben
    kategorie Novice Youth
1.místo – Nikola Forejtová
    kategorie Novice Teen
3.místo – Marcela Zajíčková
    kategorie Novice Adult
2.místo – Bára Hvozdovská
    kategorie Novice Gold
1.místo – Anna Dvořáková
    kategorie Intermediate Diamond
1.místo – Tom Dvořák
    kategorie Choreograf
Non Country-New/Nov
2.místo – Bára Hvozdovská
     
16. – 18.5.2014 Pullman Trophy, Německo kategorie Kids
1.místo – Venda Kozelka
kategorie Teen Beginer
2.místo - Markétka Dohnalová
3.místo – Kája Mádlová
    kategorie Teen Newcomer
1.místo – Zuzka Říhová
2.místo – Maruška Kellerová
3.místo – Kačka Lávičková
    kategorie Adul Newcomer
1.místo – Tomáš Říha
1.místo – Jana Břečková
2.místo – Zuzka Tran
    kategorie Newcomer 40+
1.místo – Monika Burdová
     
14. - 16. 3. 2014 Berlin Open Německo kategorie Social Youth
5. místo - Kristýna Borská
    kategorie Social Adult
2. místo - František Veselý
    kategorie Newcomer Youth
2. místo - Zuzka Říhová
    kategorie Newcomer Adult
3. místo - Tomáš Říha
2. místo – Jana Břečková
    kategorie Newcomer Diamond
2. místo – Monika Burdová
    kategorie Novice Youth
2. místo – Nikola Forejtová
    kategorie Novice Teen
4. místo – Marcela Zajíčková
    kategorie Novice Adult
5. místo Waltz – Bára Hvozdovská
    kategorie Novice Gold
1. místo – Anna Dvořáková
    kategorie Choreografie
Non-country New/Nov
1. místo – Bára Hvozdovská
(Beers Ago)
2. místo Marcela Zajíčková (I Cry)
     
1.- 5.1.2014 World Championships, Kalkar, Německo kategorie Novice Teen
1. místo - Matěj Kučera
    kategorie Novice Diamond
1. místo - Tom Dvořák
    kategorie Novice Gold
1. místo - Anna Dvořáková
    kategorie Choreograf Non-country
New/Nov One Day
3. místo - Matěj Kučera
    kategorie Choreograf Country
New/Nov Lover, Lover
1. místo - Tom Dvořák
     
6. - 8.12.2013
 
Belgie - Lommel
kvalifikační soutěž pro World Championships
 
kategorie Novic Gold
2. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Novic Teen
3. místo - Bára Hvozdovská
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Novic Diamond
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Newcomer Adult
4. místo Novelty - Jana Břečková
 
    kategorie Choreografie
Country New/Nov
1. místo Bára Hvozdovská
(Beers Ago)
1. místo Tom Dvořák (Lover, Lover)
 
    kategorie Choreografie
Non-country New/Nov
1. místo Bára Hvozdovská
(The Big Bang)
2. místo Matěj Kučera (Entertainer)
 
     
1. – 3. 11. 2013 Czech Open
– kvalifikační soutěž
pro World Championships, Písek
kategorie Social Primary
1. místo – Tereza Dohnalová
4. místo – Veronika Říhová
 
    kategorie Social Youth
1. místo – Ivan Krul
2. místo – Lubomír Marek
 
    kategorie Social Teen
1. místo – Tomáš Říha
2. místo – Ondřej Untermuller
3. místo – Josef Rybák
 
    kategorie Social Adult
4. místo – Václav Hubal
 
    kategorie Newcomer Youth
1. místo – Nikola Forejtová
3. místo – Zuzana Říhová
 
    kategorie Newcomer Teen
1. místo – Luboš Říha
2. místo – Marcela Zajíčková
 
    kategorie Newcomer Crystal
2. místo – Petr Moravec
 
    kategorie Newcomer Diamond
3. místo – Monika Burdová
 
    kategorie Novic Teen
3. místo – Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Novic Gold
1. místo – Anna Dvořáková
 
    kategorie Choreografie Country New/Nov
1. místo – Barbora Hvozdovská (Beers ago)
 
    kategorie Choreografie Non-Country New/Nov
1. místo – Matěj Kučera (One day)
3.místo – Matěj Kučera (Entertainer)
5. místo – Marcela Zajíčková (I Cry)
 
    kategorie Renegade Teen
2. místo – Matěj Kučera
 
    kategorie Social Crystal
5. místo - Petra Podešvová
 
    kategorie Newcomer Adult
3. místo - Markéta Lacuchová
 
    kategorie Newcomer Silver
5. místo - Hana Malcová

 
     
4. - 6.10.2013 ACWDC Rakousko
kvalifikační soutěž pro World Championships
kategorie Teen Newcomer
1. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Teen Novice
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Diamond Newcomer
7. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Diamond Novice
1. místo - Tom Dvořák
4. místo - Monika Hlavničková
 
    kategorie Choreografie Country New/Nov
1. místo - Tom Dvořák (Lover, Lover)
 
    kategorie Choreografie
Non-Country New/Nov
2. místo - Matěj Kučera (One day)
 
     
31.5. - 2.6.2013 Dánsko - Greve
Kvalifikační soutěž pro World Championships.
 
kategorie Social Youth
1. místo - Zuza Říhová
2. místo - Kristýnka Borská
 
    kategorie Social Teen
1. místo - Tomáš Říha
 
    kategorie Newcomer Teen
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Newcomer Youth
2. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Newcomer Adult
3. místo - Jana Břečková
 
    kategorie Novice Teen
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Novice Diamond
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Novice Gold
2. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Choreografie Country New/Nov
1. místo - Tom Dvořák (Lover, Lover)
4. místo - Tom Dvořák (Try A Little Kindness)
 
    kategorie Choreografie Non-Country New/Nov
3. místo - Matěj Kučera (One day)
6. místo - Matěj Kučera (Daddy´s line)
 
    kategorie Choreografie Non-Country
Int/Adv
5. místo - Matěj Kučera (Raising)

 
     
15 - 17.3.2013 Berlin Open kategorie Youth Newcomer
2. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Novice Gold
1. místo - Anička Dvořáková
 
    kategorie Novice Diamond
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Newcomer Diamond
2. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Social Gold
2. místo - Viera Erben
 
    kategorie Social Crystal
3. místo - Tereza Rauchová
 
    kategorie Novice Adult
5. místo Funky - Eva Kučerová
 
    kategorie Choreografie
Country New/Nov (Lover, Lover)
1. místo - Tom Dvořák
 
     
7 - 9.12.2012

 

Belgie

 

kategorie Newcomer Diamond
1. místo - Monika Hlavničková
    kategorie Novice Diamond
2. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Youth Newcomer
5. místo - Nikola Forejtová
 
     
16 - 18.11.2012

 

Itálie

 

kategorie Choreografie
Country New/Nov (Hey Girl)
2. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Newcomer Silver
1. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Novice Diamond
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Youth Newcomer
4. místo - Nikola Forejtová
 
     
2. - 4.11. 2012 Czech Open, Písek kategorie Social Teen
1. místo - Marcela Zajíčková
 
    kategorie Youth Newcomer
1. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Adult Newcomer
1. místo - Eva Kučerová
5. místo - Jana Břečková
 
    kategorie Diamond Newcomer
5. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Teen Novice
3. místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Choreography Country- Newcomer/Novice (Hey Girl)
2. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography Non-Country- Newcomer/Novice (One night in Ibiza)
1. místo - Barbora Hvozdovská
 
    Choreography Non-Country- Newcomer/Novice (Mirror Mirror)
3. místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Choreography Non-Country Intermediate/Advanced
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Partner dance- Social Youth
3. místo Zuzana Říhová a Markéta Dohnalová
 
    kategorie Partner Classic Youth
1. místo - Luboš Říha a Nikola Forejtová
 
    kategorie Partner Classic Teen
1. místo - Barbora Hvozdovská a Matěj Kučera
 
     
24. - 26.2. 2012 BCWDC Lotyšsko kategorie Novic Diamont
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Newcomer Silver
3. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Newcomer Diamond
6. místo - Monika Hlavničková
 
     
2. - 8.1.2012 Worlds 2012 Kalkar kategorie Newcomer Open
1. místo - Petr Moravec
 
    kategorie Novic Crystal
2. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Novic Teen
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie choreography Non Country
(Flying Penguins)
4. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography ABC
(Happy Day)
5. místo - Matěj Kučera
 
    Tom Dvořák
1. místo v kategorii
 
    Petr Moravec
1 místo v kategorii
 
    Matěj Kučera
1. místo v kategorii
 
    Jakub Gubani
1. místo v kategorii
 
    Luboš Říha
1. místo v kategorii
 
     
18 - 20.11.2011 Miláno, Itálie kategorie Newcomer Open:
2. místo - Petr Moravec
 
    kategorie Newcomer Teen:
4. místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Novic Teen
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Novice Crystal
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie choreography ABC
(Happy Day)

3. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie choreography TAG
(Grandma's Feather Bed)

5. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie choreography
Country (Trailerhood)

2. místo - Tom Dvořák
 
     
30.9. – 2.10.2011 ACWDC Rakousko kategorie Social Junior:
1. místo - Zuzana Říhová
 
    kategorie Social Youth:
1. místo - Nikola Forejtová
 
    kategorie Social Teen:
2. místo - Ivana Fenclová
4. místo - Lenka Stříbrská
 
    kategorie Newcomer Jr. Youth:
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Newcomer Jr.Teen:
1. místo - Jakub Gubani
 
    kategorie Newcomer Jr. Teen:
3. místo - Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Newcomer Crystal:
1. místo - Petr Moravec
3. místo - Jana Říhová
 
    kategorie Newcomer Silver
2. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Novic Jr. Teen:
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Novic Crystal:
2. místo - Ota ,,Tom"Dvořák
 
    kategorie Choreography ABC:
2. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Choreography Country:
2. místo - Ota ,,Tom"Dvořák
 
     
18. - 20.3.2011 Berlin Open, Německo kategorie Social Youth
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie Social Teen
1. místo – Marcela Zajíčková
 
    kategorie Social Adult Senior
1. místo – Monika Hlavničková
2. místo – Monika Burdová
 
    kategorie Newcomer Jr. Teen
1. místo – Barbora Hvozdovská
 
    kategorie Newcomer Open
5. místo – Waltz – Adélka Carasová
 
    kategorie Newcomer Crystal
1. místo – Petr Moravec
1. místo – Jana Říhová
 
    kategorie Newcomer Silver
3.místo – Anna Dvořáková
 
    kategorie Novic Jr.Teen
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Novic Crystal
1. místo – Tom Dvořák
 
    Choreografie ABC
1. místo – Matěj Kučera
2. místo – Matěj Kučera
 
     

Děkujeme městu Písek a odboru kultury Jihočeského kraje za finanční podporu na kvalifikačních soutěžích
v Lotyšsku a Německu 2010.

     
1. - 3.10.2010 ACWDC Rakousko kategorie Social Teen:
1. místo - Bára Hvozdovská
 
    kategorie Social Teen:
1. místo - Jakub Gubanl
 
    kategorie Social Teen:
2. místo - Tomáš Procházka
 
    kategorie Social Adult Senior:
2. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Newcomer Crystal:
4. místo - Jana Říhová
 
    kategorie Newcomer Teen:
1. místo - Matěj Kučera
 
    kategorie Newcomer Crystal:
2. místo - Ota Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography Non Country
- My Lollipop:
3. místo - Ota Dvořák
 
     
19-21.3.2010 Berlin Open, Německo kategorie  Social Teen:
2. místo - Bára Hvozdovská
 
    kategorie  Social Adult Senior:
3. místo - Monika Burdová
 
    kategorie  Social Adult Senior:
4. místo - Lenka Dvořáková
 
    kategorie  Newcomer Open:
2. místo - Petr Moravec
 
    kategorie  Newcomer Crystal:
2. místo - Ota Dvořák
 
    kategorie  Newcomer Crystal:
5. místo - Jana Říhová
 
    kategorie  Newcomer Silver:
3. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie  Choreography Non Country
- Sex Magic:

2. místo - Ota Dvořák
 
    kategorie  Choreography TAG
- Grandmas Feather Bed:

1. místo - Ota Dvořák
 
    kategorie  Team Line dance:
2. místo - TCS Louisinana
 
    kategorie  Team Showtime:
1. místo - TCS Louisinana
 
     
26. - 28.2.2010 BCWDC Lotyšsko kategorie  Social Junior:
2. místo - Zunana Říhová
 
    kategorie  Social Youth:
1. místo - Luboš Říha
 
    kategorie  Social Teen:
2. místo - Bára Hvozdovská
 
    kategorie  Social Teen:
3. místo - Adélka Carasová
 
    kategorie  Social Teen:
1. místo - Jakub Gubanl
 
    kategorie  Social Teen:
2. místo - Tomáš Procházka
 
    kategorie  Social Adult Senior:
1. místo - Monika Burdová
 
    kategorie Social Adult Senior:
2. místo - Lenka Dvořáková 
 
    kategorie Newcomer Open:
1. místo - Petr Moravec 
 
    kategorie Newcomer Crystal:
1. místo - Ota Dvořák 
 
    kategorie Newcomer Crystal:
5. místo - Jana Říhová 
 
    kategorie Newcomer Silver:
5. místo - Anna Dvořáková 
 
    kategorie Choreography Non Country:
3. místo - Ota Dvořák
 
    kategorie  Choreography  TAG:
3. místo - Ota Dvořák
 
    kategorie Choreography TAG:
5. místo - Ota Dvořák, Tomáš Procházka
 
    kategorie Team:
  4. místo - TCS Louisiana
 
     
27. - 29.11.2009 The Spanish Event 2009, Španělsko kategorie Newcomer Crystal:
2. místo - Jana Říhová
 
    kategorie Newcomer Silver:
 4. místo - Anna Dvořáková
 
    kategorie Newcomer Crystal:
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreographer:
4. místo - Sex Magic společná choreografie
Cinta Larrotcha a Tom Dvořák
 
     
2.10. - 4.10.2009 ACWDC Rakousko kategorie Social:
5.místo - Monika Burdová
 
    kategorie Newcomer:
5. místo dance E - Funky - Eva Kučerová
 
    kategorie Newcomer:
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography TAG:
2. místo - Grandma's Feather Bed - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography ABC:
3. místo - The Black Pearl - Tom Dvořák
 
     
20.3. - 22.3.2009 Berlin Open kategorie Newcomer:
1.místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography:
2. místo - Tom Dvořák (Perfect Love)
5. místo - Tom Dvořák (The Black Pearl)
 
     
27.2. - 1.3.2009 BWCD Lotyšsko kategorie Social:
1. místo - Monika Burdová
5. místo - Lenka Dvořáková
2. místo - František Ťupa
 
    kategorie Newcomer:
1. místo - Matěj Kučera
1. místo - Petr Moravec
1. místo - Tom Dvořák
 
    kategorie Choreography:
1. místo - Tom Dvořák (Perfect Love)
3. místo - Tom Dvořák (The Black Pearl)
 
    kategorie Team:
4. místo - TCS Louisiana
     
10. - 12.10.2008 Country dance festival Jasana Bonuše, Praha 2. místo v soutěži tradičních country tanců
     
24 - 26.8.2007 Countryfest Strausberg, Německo 1. místo v taneční soutěži
19.5.2007 MS Line dance, Hodonín 6. místo
     
22.4. 2006 Krajské kolo celostátní soutěže Stodola, Písek Postup do celostátního kola
     
2005 Pardubická Ryengle, Pardubice 6. místo - Just Once
2005 Lets dance, Písek 1. místo - Just Once
     
2004 Pardubická Ryengle, Pardubice 11. místo - Rovnou, Línou žena
2004 Krajské kolo Stodoly, České Budějovice Pásmo - Vzpomínka na Michala Tučného - postup do finále
2004 Finále Stodoly z 20 finálových souborů ČR, Praha 1. místo za Klasické country
2. místo za originální nápad - žert
5. místo za Show
5. místo za Line dancing
6. místo za Kostým
8. místo za Choreografii
     
2002 Krajské kolo Stodoly, České Budějovice Pásmo - Limonádový Joe - postup do finále
2002 Finále Stodoly, Praha Cena diváků
    Cena ,,Limonádový Joe" od pana Karla Fialy
     
2001 Pardubická Ryengle, Pardubice 17. místo - Má dáti, nedal
     
2000 Finále Stodoly, Praha Postoupilo 9 souborů ze 44. Získali jsme
5. místo
2000 Krajské kolo Stodoly, České Budějovice Cena diváků - postup do finále
2000 Pardubická Ryengle, Pardubice 8. místo - Hvízdání
   
 

Nahoru...

   

Naše činnost a akce jsou podporovány městem Písek.

 
   
 

Copyright © www.tcslouisiana.cz
webmaster design by JB